Referencie

Zopár škôl, škôlok, organizácií a firiem s ktorými sme bubnovali:

  • MŠ Lietavská, MŠ Bulíkova, Súkromná základná škola s materskou školou (Lamač), MŠ Tabaková, Súkromná škôlka Fun University Bratislava (v angličtine)
  • ZŠ Karloveská (2x), ZŠ Teplická, ZŠ Ostredková, ZŠ v Križovanoch nad Dudváhom, ZŠ v Ľubietovej, ZŠ Košťany nad Turcom
  • Effeta OZ v Nitre, Divadelná Nitra
  • Worldmusic festival Bratislava
  • Festival Pohoda, Uprising, Grape, Orange summer fest
  • SOU Sklenárova, Gymnázium Šahy
  • bubnový workshop pre učiteľov na SOU Sklenárova
  • v Rakúsku: Volkschule Hainburg, Worschach, Aigen
     

loga klientov

 

"Atmosféru bubnovacieho workshopu pozitívne umocnila úžasná empatia lektorov, ktorí dokázali nájsť ten pravý spôsob ako zaujať našich zamestnancov. Pocit, že každý z nás dokáže vylúdiť ten správny rytmus je veľmi povzbudzujúci. Umocnený záverečnou spoločnou bubnovačkou pod šírym nebom to bol zážitkom, ktorý nás spojil a úžasne nám dobil energiu."
organizačná riaditeľka Darina Mokráňová (NOSLUŠ INDEX)

 

"Bubny, zvuky, rytmika spravili svoje a spojili všetkých nás prítomných na jednu úroveň. Vek, vzdelanie, farba pleti, súťaživosť i schopnosti tam zrazu nehrali rolu. Bolo výborné odviazať sa, viac vnímať seba, načúvať iným a najmä uvedomiť si to, že v tej našej rôznorodosti zúčastnených bolo cez bubny a rytmus na záver cítiť súdržnosť jedného celku - jednej skupiny."
PaedDr. Drahoslava Hlinová (OZ Drahuška a my...)

 

"Bolo to super a veľmi to oživilo celú akciu…"
Peter Devečka (s-Testa SOC - Support and Operations Centre)

 

"Bubnovačka je aj aktívny teambuilding, s ostatnými hráčmi ste spojení spoločným rytmom a pod vedením lektorov vytvárate aktívne hudobné teleso. Ľudia zo školy sú skvelí muzikanti, vedú vás a vy sa nimi nechávate viesť…"
Vladimír Šikura (generálny riaditeľ, Soitron)


"Aj keď to bola iba hodina, ľudí to strhlo. Dokonca aj najvyššie šéfstvo akcie sa prišlo zapojiť a bubnovali až do konca."
Tomáš Pešek (OZ Plusko)

 

"Bola to strhujúca kolektívna bubnovačka pod vedením bubeníckych nadšencov. V širokej palete rôznych bicích nástrojov aj pre veľké kolektívy(40+), vrátane exotických, si každý našiel pre seba "to pravé orechové". Nikto nezostane bokom…"
Jana Poničanová Žilavá (Marketing Manager, Corinex)