8.-10.8.2014:: Hudobný workshop na Detských 4 Živloch (Banská Štiavnica)

Milí priaznivci Detských 4 živlov,

 

počas Detských 4 živlov sa v termíne od 8. do 10. augusta 2014 (piatok-nedeľa) uskutočnia v Banskej Štiavnici aj dva workshopy.

hudobny workshop a Detske 4 Zivly

Hudobný workshop deťom opäť prinesie jedinečnú možnosť vyskúšať si jeden zo spôsobov tvorby hudby k filmu – v prostredí skupiny, to všetko pod vedením skúsených lektorov – hudobníkov. Deti tak majú možnosť vyskúšať si synergiu tvorivého procesu a vzájomné prepojenie dvoch umení – filmu a hudby. Nie je nutné, aby deti vedeli hrať na nejaký hudobný nástroj, súčasťou „ozvučenia“ filmu môžu byť aj rôzne ruchy, zvuky... Workshop sa bude konať v piatok a v sobotu od 12. do 18. hodiny v priestoroch kaviarne Gavalier na Trojičnom námestí. Workshop je kapacitne obmedzený, určený pre vopred prihlásené deti vo veku od 8 do 12 rokov. Akreditačný poplatok je 11 eur za jedno dieťa, zahŕňa účasť na workshope, pitný režim a vstupy na filmové predstavenia.

Výsledky oboch workshopov – animovaný film, ako aj skladbu, ktorá vznikne na workshope – si môže verejnosť pozrieť na záverečnej prezentácii, ktorá sa uskutoční v nedeľu 10. augusta o 15.00 hodine v priestoroch tvorivého centra Terra Permonia. Vstup na prezentáciu je voľný a výsledky oboch workshopov budú zverejnené aj na internete.

 

Deti môžete prihlasovať na adrese silvia.klasa@gmail.com a to do naplnenia kapacity oboch workshopov. Zašlite nám prosím meno a vek dieťaťa, ako aj telefonický kontakt, po akceptácii prihlášky vám zašleme informácie o platbe. Stornovať účasť dieťaťa na seminári je možné do 25. 7., v tomto prípade vraciame celý akreditačný poplatok.

Viac informácií o Detských 4 živloch, ako aj kompletný program podujatia nájdete v sekcii Detské 4 živly.
 

Tešíme sa na Vás a ak poznáte ďalších rodičov s deťmi, ktoré by naše workshopy mohli osloviť, prepošlite im prosím túto správu - ďakujeme.

 

video z minuloročného workshopu nájdete TU